İnönü Mah. Ordu Caddesi, Selimoğlu İşhanı Bodrum Kat No:12 Merkez / Erzincan
akkoç terzi erzincan logo
Erzincan Akkoç Terzi Abiye Daraltma ve Genişletme Erzincan Akkoç Terzi'de abiyeleriniz için daraltma, genişletme tadilatlarını alanında uzaman terzilerimiz istediğiniz ölçülerde orjinal olarak gerçekleştirmektedir.
Erzincan Akkoç Terzi'de abiyeleriniz için Orjinal boy kısaltma tadilatları Erzincan Akkoç Terzi'de abiyeleriniz için Orjinal boy kısaltma tadilatlarını alanında uzaman terzilerimiz istedeğiniz ölçülerde orjinal olarak gerçekleştirmektedir.
Erzincan Akkoç DamatlıkTadilatları Erzincan Akkoç Terzi'de damatlık takım elbiseleriniz için orjinal boy ve kol kısaltma ve daraltma tadilatlarını alanında uzaman terzilerimiz istediğiniz ölçülerde orjinal olarak gerçekleştirmektedir.
Erzincan Akkoç Terzi Penye Daraltma ve Genişletme Erzincan Akkoç Terzi'de penyeleriniz için daraltma, genişletme tadilatlarını alanında uzaman terzilerimiz istediğiniz ölçülerde orjinal olarak gerçekleştirmektedir.
Erzincan Akkoç Terzi Deri Tadilatı & Fermuar Değişimi Erzincan Akkoç Terzi'de deri tadilatları alanında uzaman terzilerimiz deri kıyafetleriniz için fermuar değişimini orjinalliğini kaybetmeden gerçekleştirmektedir.
Erzincan Akkoç Kot Tadilatları Erzincan Akkoç Terzi'de Kot pantolonlarınız orjinalliğini kaybetmeden boy kısaltma ve beden daraltma tadilatı yapılır.
Erzincan Akkoç Terzi Pardesü & Ferace Tadilatları Erzincan Akkoç Terzi'de pardesü ve feraceleriniz için daraltma, genişletme,fermuar değişimi, boy tadilatlarını alanında uzaman terzilerimiz istediğiniz ölçülerde orjinal olarak gerçekleştirmektedir.
Erzincan Akkoç İş Üniformaları Dikimi Tüm iş söktörleri için istediğiniz beden ve ölçülerde üniforma dikimi yapılır.
Erzincan Akkoç Terzi Mezuniyet Cübbe ve Kep Dikimi Mezuniyet için Özel Ölçülerle Cüppe ve Kepleriniz itina ile dikilir.
Askeri Kamuflaj tadilatları Askeri kamuflaj takım daraltma, kısaltma, rütbe dikimi ve tadilatları itina ile yapılır.
Kadın & Erkek Gömlek Tadilatları Kadın Erkek Gömlek Tadilatları İtina İle Yapılır.
Triko Tadilatları Triko Orjinal daraltma, Orjinal Kısaltma Tadilatları itina ile yapılır
Doktor Önlük Modelleri Doktor Önlükleri İstediğiniz Beden ve Ölçülerde Dikilir.
Hemşire Önlük Modelleri Hemşire Önlükleri İstediğiniz Beden ve Ölçülerde Dikilir.